27

Konya Abigem (Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezleri) işbirliği ile Odamız Toplantı Salonunda üyelerimize yönelik "Hibeler ve Destekler" konulu eğitim semineri düzenlendi. Düzenlenen seminerde Oda Yönetim Kurulumuz ve Oda Meclisimiz de hazır bulundu.

Program öncesi konuşan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül, "Beyşehir Ticaret Odası olarak akreditasyon faaliyetleri kapsamında düzenlediğimiz eğitim çalışmalarının ilki olan Hibeler ve destekler konulu eğitime katılanlara teşekkür ediyorum" dedi.

Gül: “Eğitim kapsamında yatırım teşvik sistemi, Kosgeb, Tübitak, Ekonomi Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, vb. destek sağlayan kurum ve kuruluşların programları hakkında bilgi verilecek. Bölgemizin hibe ve desteklerden faydalanma oranını artırmak, bölgemiz işletmelerinin ekonomik kalkınmasını sağlamak açısından eğitimlerin önemli olduğunu düşünüyor bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür eder devam edecek olan eğitim çalışmalarını izleyip katılmalarını istirham ederim” dedi.

Konya Abigem Eğitmeni Mukaddes Erel tarafından verilen eğitim yaklaşık  5 saat sürdü. 

Konya Abigem ile Odamız işbirliğiyle düzenlenen eğitim seminerinin ilki olan ve Beyşehir Ticaret Odası Toplantı Salonunda düzenlenen eğitimin ikincisi 04/03/2017 Cumartesi günü yine odamız toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Okunma Sayısı: 1114
resim