07
Beyşehir Ticaret Odası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile girişimci adaylara yönelik düzenlenen ücretsiz girişimcilik eğitimi Beyşehir Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. 7-8 ve 14-15 Ekim tarihleri arasında eğitimi başarıyla tamamlayanlara Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Sertifikası verilecek.

Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih GÜL, Amacımız Milli İstihdamı Artırmak ve Bölgemizde Yeni Başarılı İşletmelerin Kurulmasını Sağlamaktır.

Beyşehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih GÜL, Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programlarını düzenleyerek bölge ekonomisine katkıda bulunacak ve yeni iş olanakları sağlayacak başarılı işletmelerin kurulmasını gerektiğini belirtti ve odamız olarak üzerimize düşen eğitim programları yapmaktayız ve bu eğitim programlarını gerçekleştirmeye devam etcez dedi. Eğitim sonunda girişimci adayların kendi iş fikirlerine yönelik iş planlarını hazırlayabilecek bilgi ve deneyimi kazanmalarını hedeflediklerini kaydeden Salih GÜL , eğitimi başarı ile tamamlayıp “Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Belgesi” alanların işletmelerini açtıkları takdirde desteklerden faydalanabileceklerini belirtti. Girişimci adaylarının her zaman desteklenmesi gerektiğini ifade eden GÜL ,eğitim sonrasında açılan her yeni işletmenin bölge ekonomisine , milli istihdama ve ekonominin canlanmasına da katkı sağlayacağını belirtti.
Okunma Sayısı: 594
resim