22

Beyşehir Ticaret Odası tarafından düzenlenecek olan 'Başarının Yol Haritası' adlı konferans Sn Ahmet Tokeri'nin katılımıyla 01 Kasım 2018 Perşembe günü Saat : 19:30'da Anamas Konuk Evi Seminer Salonunda  gerçekleştirilecektir.

Yazar-Yönetici Koçu-Eğitmen-Motivasyon Konuşmacısı Sn Ahmet Tokeri'nin katılacağı konferansta

*Başarı nedir?

*Motivasyon

*Öz Farkındalık

*İçsel ve Dışsal İletişim

*Başarının Önündeki Engeller

Konuları anlatılacaktır , tüm üyelerimizi konferansımızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Katılımlarınızı bekler , saygılar sunarız.

 

Ahmet TOKERİ Kimdir

 

19.05.1970 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk-Orta-Lise eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne bir sene devam etti.1989 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümüne geçiş yaptı.

İş hayatına Yeni Asır gazetesi Satış Müdür yardımcılığı görevi ile başladı. Daha sonra sırasıyla, Ünilever ‘de Bölge Gıda Kategori Sorumlusu ve Renault –Mais Filo Satış Sorumluluğu görevlerinde bulundu.2003 senesinde geçtiği , DHL Express’de Saha Satış Müdürlüğü,Büyük Müşteriler Müdürlüğü ve son olarak Grup Satış Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

 

Richardson Coaching (İngiltere)’den Sales Coaching programını tamamladı.Chester Elton (A.B.D)’dan Liderlik eğitimi aldı.Aynı zamanda Best in Class programında (DHL Global) Sales ve Sales Managemenet programlarına katıldı.

‘Amway Türkiye İletişim ve Satış Geliştirme’ programı dahilinde eğitmen olarak görev yapmakta ve halihazırda 120 ayrı seminerde 4800 kişiye 30 ayrı şehirde paylaşımda bulundu.

 

Üniversitelerde düzenlenen toplantı ve panellerde görev almakta,AISEC Türkiye seçim komitesinde görev almaktadır.

Değişik TV programlarında (SkyTürk,Yeni TV,TRT) konuşmacı olarak bulunmuş ,sivil toplum kuruluşlarında (Rotary,Ticaret Odaları,İş adamları Dernekleri, vb.) farklı etkinliklere katılmıştır.

20 senelik Satış, Müşteri ilişkileri Yönetimi ve Yöneticilik deneyimlerini, kurucusu olduğu

İzmir Kariyer Merkezi’nde verdiği Satış Uzmanlığı Sertifika programı ve Mülakat Teknikleri eğitimi ile aktarmaktadır. Ayrıca firmalara yönetim danışmanlığı da yapmaktadır.İleri seviyede İngilizce bilmektedir.

 

Eğitim verdiği konular;

Satış Teknikleri-Müzakere Teknikleri-Telefonda Etkili İletişim –Çağrı Merkezi Eğitimleri-İkna Etme Teknikleri-İletişim Teknikleri-Zaman Yönetimi-Stres Yönetimi ve Öfke kontrolü-Sunum Teknikleri-Eğiticinin Eğitimi-Hitabet Teknikleri-Motivasyon Oluşturma ve Etkili Yöneticilik Eğitimleri

 

Ahmet TOKERİ’nin şimdiye kadar eğitim verdiği (vermeye devam ettiği) bazı kurumlar;

 

ÜRETİM SEKTÖRÜ

 

HİZMET –SAĞLIK-EĞİTİM-İNŞAAT

 

KAMU KURUMLARI-STK-ÜNİVERSİTE

 

 

Okunma Sayısı: 979
resim