27

Odamız tarafından her yıl geleneksel hale gelen eğitim yardımları bu yılda Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla Bölgemiz’de eğitim gören ihtiyaç sahibi ilköğretim okul öğrencilerine dağıtıldı. Bölgemiz'de eğitim gören 916 ihtiyaç sahibi öğrenciye kışlık giyecek yardımı yapıldı.

Giysi yardımı dağıtımına Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık, Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, Odamız Yön.Krl.Bşk.Yrd. Deniz Öztulum ve Odamız Genel Sekreteri Uğur Tatlıcıoğlu katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık; eğitim yardımlarıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Beyşehir Ticaret Odası olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ve çocuklarımıza imkanlarımız ölçüsünde yardımcı olmayı kendimize bir görev olarak görüyoruz. Eğitim yardımlarını bu yıl kaban olarak belirleyerek, 916 ihtiyaç sahibi öğrencimizin ihtiyacına cevap vermeye çalıştık. Bu vesile ile Beyşehir Ticaret Odası olarak tüm öğrencilerimizin ve eğitim camiasında görev yapan öğretmenlerimizin yeni öğretim yılını bir kez daha kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Okunma Sayısı: 599
resim