04

Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Hacı GÖNÜLAL, Gelir Uzmanı Atila AŞICI ile birlikte, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Beyşehir Ticaret Odası’nı (BTO) ziyaret etti.

 

Ziyarete BTO adına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AKBIYIK, Meclis Başkanı Hakan KASAPOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Deniz ÖZTULUM ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Ceviz ve İlker GÜMÜŞEL Katıldılar.

 

BTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AKBIYIK ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, verginin kutsallığının yanısıra aynı zamanda bir görev olduğunu, alınan vergilerle devletin alt yapı hizmetleri, sağlık hizmetleri, eğitim hizmetleri gibi temel hizmetlerini yerine getirebildiğini bunun için de herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi. Akbıyık,  Beyşehir’in devlete vergi katkısı yönünden, giderek bölgesindeki ağırlığının arttığını bunda da vergisini düzgün bir şekilde ödeyen esnafımızın, tüccarımızın, sanayicimizin katkısının büyük olduğunu söyledi. Akbıyık, Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal ve tüm teşkilat çalışanlarının Vergi Haftasını kutladığını belirterek “Üyelerimiz ve BTO adına ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal da vergi ödemenin önemine işaret ederek, 30. Vergi Haftası etkinlikleriyle vergi bilincini arttırmayı amaçladıklarını belirtti.

 

Ziyaretin sonunda Başkan Akbıyık Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal'a Taş Köprü tablosu takdim etti.

 

 

Okunma Sayısı: 164
resim