• Beyşehir https://www.booked.net/
    +14°C
12
K BELGELERİNDE BİLDİRİM ZORUNLULUĞU

K belgelerinde K belgesi şahıs ya da tüzel kişilerde meydana gelen durum değişikliklerinin bildirilmesi zorunludur.

[Devamını oku...]

09
ÇİN-TÜRK ORTAKLIĞI

Çin’de mermer sektöründe faaliyet gösteren Çinli iş kadını Xixi Peng, Türk iş ortağıyla Konya’nın Beyşehir ilçesinde kurduğu şirketle ilçeye yatırım yapmaya hazırlanıyor. Beyşehirli işadamı Memiş Nergiz, Beyşehir Ticaret Odası’nda Çinli iş ortağı iş kadını Xixi Peng ile kurdukları şirketin ardından yaptığı açıklamada, Beyşehir’de mermer, inşaat ve turizm sektöründe faaliyet göstereceklerini belirtti.

[Devamını oku...]

25
VERGİ DAİRESİNDEN BTO'YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal ile beraberindekilerin katıldığı vergi dairesi heyeti, 26.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Beyşehir Ticaret Odası'nı (BTO) ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

24
TOBB MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ" SONA ERDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin düzenlediği ve 20-22 Şubat 2015 tarihlerinde Ankara'da gerçekleşen "TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri" sona erdi.

[Devamını oku...]

10
BEYŞEHİR TİCARET ODASI'NDAN EĞİTİM YARDIMI

Odamız tarafından her yıl geleneksel hale gelen eğitim yardımları bu yılda Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla Beyşehir’de eğitim gören ihtiyaç sahibi ilköğretim okul öğrencilerine dağıtıldı. Beyşehir Ticaret Odası tarafından bizzat okullara gidilerek yerinde eğitim yardımları dağıtımı yapıldı. 

[Devamını oku...]

10
BTO'DAN RAMAZAN AYINDA GIDA YARDIMI

Beyşehir Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile her yıl organize edilen Ramazan gıda yardımı uygulamasını bu yıl da gerçekleştirdi. Yürütülen çalışmalar sonucunda ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan gıda paketleri yönetim kurulu ve meclis üyeleri vasıtası ile ulaştırıldı.

[Devamını oku...]

10
AKUS SİLAH SANAYİ A.Ş.'DEN MEVKA PROJESİ

Üyemiz AKUS SİLAH SANAYİ VE TİCARET A.Ş. , MEVKA tarafından desteklenen "Beyşehir'den Milli Savunma Sanayimizin Gelişmesine Katkı" projesi kapsamında "Özel İmalat Namlu Basınç Test Makinesi" geliştirmiştir.

[Devamını oku...]

10
İSTANBUL SİLAH FUARINA ZİYARET

3. İstanbul Av Silah ve Doğa Sporları Fuarına katılan üyelerimize ziyaret gerçekleştirildi. 31 Mayıs 2014 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül ve beraberindeki heyetle birlikte gerçekleşen ziyaret esnasında fuara katılan tüm üyelere plaket verilirken, üyelerimiz gerçekleşen bu ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

[Devamını oku...]

10
SERMAYE ARTIRIMI
Beyşehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül, sermaye artırımı konusunda şirket yetkililerine uyarıda bulundu.
 
Yeni Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre limited ve anonim şirketlerin asgari sermaye tutarlarını artırma zorunluluğu bulunduğunu ifade eden Beyşehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül, “Buna göre limited şirketlerin asgari 10 Bin TL, anonim şirketlerin ise 50 Bin TL’lik sermayeleri olması gerekiyor. Asgari sermayenin altında kalan şirketler münfesih duruma düşecekleri için, 14 Şubat 2014 tarihine kadar sermayesi kanunun belirlediği limitin altında kalan şirketlerin Ticaret Sicili Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir” diye konuştu.

[Devamını oku...]

10
ODAMIZ ORGAN SEÇİMLERİ 18 MAYIS 2013 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK
Beyşehir Ticaret Odası Organ Seçimleri 18/05/2013 Cumartesi günü Odamız hizmet binasında yapılacaktır.
8 Meslek komitesine ait Seçme veya Seçilme hakkına sahip üyeleri gösterir onaylı listeler 26/04/2013 Günü Saat 08:00’den – 30/04/2013 günü Saat 17:00’ye kadar, üç işgünü süreyle oda üyelerinin incelemelerine sunulmuştur.
 
Askıya çıkartılan üye isim listelerine yapılacak itirazlar, askı süresi içerisinde yazılı olarak İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına yapılacaktır.
Kesinleşmiş listede isimleri yazılı bulunan üyeler seçim günü TC Kimlik numarasına sahip Resmi Kurumlardan alınmış resimli kimliklerini göstermek suretiyle oylarını kullanabileceklerdir.
Üyelerimize Duyurulur.
 
Beyşehir Ticaret Odası Başkanlığı

[Devamını oku...]

Sayfa 22 / 23İlk   Geri   14  15  16  17  18  19  20  21  [22]  23  İleri   Son