10
STK’ DAN ODAMIZA ZİYARET

Sivil Toplum kuruluşlarından bazı Oda ve dernek başkanları ile temsilcileri, 18-24 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleşen Oda organ seçimler sonrası Odamıza hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. 31 Mayıs 2013 Cuma günü gerçekleştirilen ziyarete, Beysiad Derneğinden İsmail Şenol, Şoförler Odası başkanı Faruk Aydın, Beyşehir Turizm derneği başkanı Mustafa Büyükkafalı, Halil Gümüşel, Göl ve Çevre Koruma Derneği Başkanı Sami Tan, Zirat Odası Başkanı Adem Metli, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Yıldırır, OSB müteşebbis üyesi Polat Yetkin, Berberler Derneği Başkanı Durmuş Ceylan katıldı.

[Devamını oku...]

10
ODAMIZ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Beyşehir Ticaret Odası meslek komitesi ve meclis üyeliği seçimleri 18 Mayıs Cumartesi günü yapıldı.

[Devamını oku...]

10
BEYŞEHİR TİCARET ODASINDAN VERGİ DAİRESİNE ZİYARET

Beyşehir’de 24. Vergi Haftası 25 Şubat-03 Mart 2013 tarihleri arasındaki kutlanmaya başlandı. Etkinlikler kapsamında Odamız da Beyşehir Vergi Dairesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Beyşehir Ticaret Odası (BTO) Meclis Başkanı Ali Bilir, Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül, Yönetim Kurulu üyeleri Deniz Öztulum ile Hakan Akay ve Gen. Sekreter Yrd. Uğur Tatlıcıoğlu tarafından gerçekleştirilen ziyarette Vergi Dairesi Gelir Şefi Bayram Ali Yılmaz ev sahipliği yaptı.

[Devamını oku...]

10
VERGİ DAİRESİNDEN BTO'YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Ekrem Çetinkaya ile beraberinde Atila Aşıcı ve Mevlüt Karataş’ın katıldığı vergi dairesi heyeti, 24.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Beyşehir Ticaret Odası’nı (BTO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 22 / 22İlk   Geri   13  14  15  16  17  18  19  20  21  [22]  İleri   Son