10
İSTANBUL SİLAH FUARINA ZİYARET

3. İstanbul Av Silah ve Doğa Sporları Fuarına katılan üyelerimize ziyaret gerçekleştirildi. 31 Mayıs 2014 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül ve beraberindeki heyetle birlikte gerçekleşen ziyaret esnasında fuara katılan tüm üyelere plaket verilirken, üyelerimiz gerçekleşen bu ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

[Devamını oku...]

10
SERMAYE ARTIRIMI
Beyşehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül, sermaye artırımı konusunda şirket yetkililerine uyarıda bulundu.
 
Yeni Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre limited ve anonim şirketlerin asgari sermaye tutarlarını artırma zorunluluğu bulunduğunu ifade eden Beyşehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül, “Buna göre limited şirketlerin asgari 10 Bin TL, anonim şirketlerin ise 50 Bin TL’lik sermayeleri olması gerekiyor. Asgari sermayenin altında kalan şirketler münfesih duruma düşecekleri için, 14 Şubat 2014 tarihine kadar sermayesi kanunun belirlediği limitin altında kalan şirketlerin Ticaret Sicili Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir” diye konuştu.

[Devamını oku...]

10
ODAMIZ ORGAN SEÇİMLERİ 18 MAYIS 2013 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK
Beyşehir Ticaret Odası Organ Seçimleri 18/05/2013 Cumartesi günü Odamız hizmet binasında yapılacaktır.
8 Meslek komitesine ait Seçme veya Seçilme hakkına sahip üyeleri gösterir onaylı listeler 26/04/2013 Günü Saat 08:00’den – 30/04/2013 günü Saat 17:00’ye kadar, üç işgünü süreyle oda üyelerinin incelemelerine sunulmuştur.
 
Askıya çıkartılan üye isim listelerine yapılacak itirazlar, askı süresi içerisinde yazılı olarak İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına yapılacaktır.
Kesinleşmiş listede isimleri yazılı bulunan üyeler seçim günü TC Kimlik numarasına sahip Resmi Kurumlardan alınmış resimli kimliklerini göstermek suretiyle oylarını kullanabileceklerdir.
Üyelerimize Duyurulur.
 
Beyşehir Ticaret Odası Başkanlığı

[Devamını oku...]

10
ODAMIZDAN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLUNA DESTEK
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Salih GÜL bölgemiz basınında yaptığı yazılı açıklamasında; 
“TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu Avrupa Odalar Birliği ve Uluslararası Ticaret Odaları görevlerinde TOBB’a ve iş dünyasına yeni bir vizyon ve misyon kazandırmıştır. Ülkemizin kalkınmasında mevcut projelerin sürdürülebilmesi için sayın Başkanımıza çok ihtiyacımız vardır. Önümüzdeki dönemde de sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu başkanımız olarak görmek istiyoruz. Daha iyi ve daha güzel işleri başaracağımız inancı ile Meclisim ve Yönetim Kurulum adına kendisine her zaman destek olduğumuzu birkez daha vurguluyoruz.” dedi.

[Devamını oku...]

10
STK’ DAN ODAMIZA ZİYARET

Sivil Toplum kuruluşlarından bazı Oda ve dernek başkanları ile temsilcileri, 18-24 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleşen Oda organ seçimler sonrası Odamıza hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. 31 Mayıs 2013 Cuma günü gerçekleştirilen ziyarete, Beysiad Derneğinden İsmail Şenol, Şoförler Odası başkanı Faruk Aydın, Beyşehir Turizm derneği başkanı Mustafa Büyükkafalı, Halil Gümüşel, Göl ve Çevre Koruma Derneği Başkanı Sami Tan, Zirat Odası Başkanı Adem Metli, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Yıldırır, OSB müteşebbis üyesi Polat Yetkin, Berberler Derneği Başkanı Durmuş Ceylan katıldı.

[Devamını oku...]

10
ODAMIZ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Beyşehir Ticaret Odası meslek komitesi ve meclis üyeliği seçimleri 18 Mayıs Cumartesi günü yapıldı.

[Devamını oku...]

10
BEYŞEHİR TİCARET ODASINDAN VERGİ DAİRESİNE ZİYARET

Beyşehir’de 24. Vergi Haftası 25 Şubat-03 Mart 2013 tarihleri arasındaki kutlanmaya başlandı. Etkinlikler kapsamında Odamız da Beyşehir Vergi Dairesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Beyşehir Ticaret Odası (BTO) Meclis Başkanı Ali Bilir, Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül, Yönetim Kurulu üyeleri Deniz Öztulum ile Hakan Akay ve Gen. Sekreter Yrd. Uğur Tatlıcıoğlu tarafından gerçekleştirilen ziyarette Vergi Dairesi Gelir Şefi Bayram Ali Yılmaz ev sahipliği yaptı.

[Devamını oku...]

10
VERGİ DAİRESİNDEN BTO'YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Ekrem Çetinkaya ile beraberinde Atila Aşıcı ve Mevlüt Karataş’ın katıldığı vergi dairesi heyeti, 24.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Beyşehir Ticaret Odası’nı (BTO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 23 / 23İlk   Geri   14  15  16  17  18  19  20  21  22  [23]  İleri   Son